O MARCE

Cześć, nazywam się Justyna Domino i jestem założycielką marki Laoni.

Powstała ona z myślą o kobietach, które szukają biżuterii będącej nie tylko dodatkiem do stroju, ale także sposobem na wyrażenie siebie i opowiedzenie własnej historii. Czymś, co może wzmacniać, pełnić rolę talizmanu i być nośnikiem dobrej energii.

Chciałabym, aby dzięki niej kobiety czuły się piękniejsze, szczęśliwsze i bardziej pewne siebie. By uwierzyły w swą wewnętrzną moc, która pozwala im rozkwitać, podbijać świat i czerpać z życia garściami.

JAK TO SIĘ ZACZĘŁO

Odkąd pamiętam zawsze byłam kreatywną duszą i lubiłam tworzyć. Moja przygoda z biżuterią zaczęła się zupełnie przypadkowo - od wykonania kilku produktów dla siebie i bliskich. Nowe zajęcie pochłonęło mnie bez reszty i szybko stało się pasją.

Z czasem zaczęłam marzyć o własnej biżuteryjnej marce, która odzwierciedlałaby to, co dla mnie ważne. Chciałam inspirować inne kobiety i dzielić się z nimi dobrą energią. Żyć według własnych zasad i mieć pracę, która uskrzydla.

Mówią, że kiedy w realizację marzeń wkłada się całe serce, musi się udać. Tak powstało Laoni.


SYMBOL MARKI

Nazwa marki pochodzi od hawajskiego imienia i oznacza Niebiański Kwiat. To symbol kobiecości, który wyraża naturalne piękno, niepowtarzalność i wewnętrzną siłę. Chcemy podkreślić te cechy za pomocą naszej biżuterii.  

INSPIRACJA

Kobiety i ich historie są dla nas największym źródłem inspiracji. Zachwycają nas i wzruszają. Są naszą siłą napędową. Z kolei miłość do natury i fascynacja otaczającym nas wszechświatem sprawiają, że wciąż pragniemy czerpać z ich formy i symboliki. Chcemy, by biżuteria, którą tworzymy odzwierciedlała nasze wartości. Dlatego każda z naszych kolekcji niesie ze sobą ważne dla nas przesłanie.  

PONADCZASOWY DESIGN

Biżuterię wykonujemy z najwyższą starannością, a do jej wyrobu używamy wysokojakościowych materiałów: srebra, naturalnych kamieni i pereł. Stawiamy na nieprzemijającą klasykę i prosty styl, które ułatwiają codzienne stylizacje. Nie gonimy ślepo za trendami, które wychodzą z mody po jednym sezonie. Nasza biżuteria jest doskonałym uzupełnieniem niemal każdego ubioru, a modele z różnych kolekcji można ze sobą łączyć na wiele sposobów. 

LOKALNA PRODUKCJA

Jesteśmy polską marką, co przepełnia nas dumą. Wszystko co robimy – począwszy od pomysłu, przez wykonanie, pakowanie i wysyłkę robimy w naszym kraju. Sami także cenimy sobie to, co polskie. Chcemy wspierać nasz rodzimy rynek, dlatego w materiały do wyrobu biżuterii zaopatrujemy się u lokalnych dostawców.

Z MYŚLĄ O NATURZE

Staramy się działać z rozwagą i troską o środowisko.

Nie chcemy przyczyniać się do globalnej nadprodukcji, która stanowi w dzisiejszych czasach coraz większy problem. Dlatego nasza biżuteria powstaje w bardzo krótkich seriach lub dopiero po otrzymaniu na nią zamówienia.

W myśl idei less waste unikamy też marnotrawstwa. Z niewykorzystanych materiałów, tworzymy pojedyncze i niepowtarzalne modele biżuterii.

Przykładamy dużą wagę do tego, w co pakujemy zamówienia. Nie korzystamy z plastikowych wypełniaczy ani foliopaków, stosujemy opakowania o małych gabarytach, używamy kartonowych pudełek, papierowych naklejek, bezkwasowej bibuły czy ekologicznej taśmy klejącej. 

Wierzymy, że biżuteria może być nośnikiem wartości, wokół których zbudowaliśmy świat naszej marki. Mamy nadzieję, że zostaniesz w nim na dłużej!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl