Pracownia

Nasza pracownia mieści się w spokojnej i uzdrowiskowej części Jeleniej Góry - Cieplicach Śląskich-Zdrój. To właśnie tutaj bije serce naszej marki.

Zależało nam na stworzeniu miejsca, które będzie piękne, funkcjonalne i inspirujące zarazem. Pracownię urządziliśmy tak, by spełniała nasze potrzeby i aby pracowało się nam przyjemnie. Postawiliśmy na minimalistyczny styl i akcenty w stylu boho. Dominuje tu biel połączona z różnymi odcieniami drewna. Jest strefa przeznaczona na tworzenie biżuterii, miejsce do złocenia, pakowania i przechowywania. Punktem centralnym są robocze stoły z drewnianymi koziołkami, na których często panuje artystyczny nieład. Okna wpuszczają dużo naturalnego światła i rozpościera się z nich widok na góry. Mamy też małą kolekcję zielonych roślin, które dodają naszemu wnętrzu energii.

Nie ma tu miejsca dla sztywnych ram pracy, czy bezdusznej, taśmowej produkcji. Jest za to przestrzeń dla rozwoju pasji i kreatywności. Jest radość tworzenia, emocje i praca ludzkich rąk. Każdy dzień pracy upływa nam na tworzeniu piękna i dopieszczaniu detali. W powietrzu czuć zawsze dobre wibracje i zapach świeżo parzonej kawy.

Lubimy naszą przestrzeń i czujemy się w niej naprawdę dobrze, co zdecydowanie stymuluje kreatywność i sprzyja twórczej pracy.

Nic chyba nie odda lepiej klimatu naszej pracowni niż poniższe zdjęcia.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl