Pracownia

 

Nasza pracownia to wyjątkowe i magiczne miejsce, które powstało z miłości i pasji do tworzenia. To tutaj bije serce naszej marki. To tu spełniamy Wasze biżuteryjne marzenia.

To właśnie w pracowni rodzą się wszystkie pomysły, powstają wzory i prototypy. Każdy dzień pracy upływa na celebrowaniu piękna i dopieszczaniu detali. A wszystko to odbywa się przy akompaniamencie szeleszczącej bibułki do pakowania.

Nie ma tu miejsca dla sztywnych ram, czy bezdusznej, taśmowej produkcji. Jest za to przestrzeń dla rozwoju pasji i kreatywności. Jest radość tworzenia, emocje i praca ludzkich rąk. W powietrzu czuć zawsze dobrą energię i zapach świeżo parzonej kawy.

Nasza pracownia to kameralna przestrzeń wypełniona po brzegi różnymi skarbami. Są w niej robocze stoły na drewnianych koziołkach i okna, które wpuszczają dużo naturalnego światła. Jest biel pomieszana ze wszystkimi odcieniami drewna i mała kolekcja zielonych roślin. Jest miejsce na wszystkie niezbędne narzędzia, półfabrykaty oraz pudełka, które pomimo naszej miłości do piękna i harmonii tworzą tu często artystyczny nieład.   

Wszystkie te elementy nadają temu miejscu szczególny akcent i sprawiają, że praca jest o wiele przyjemniejsza.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl