Proces twórczy

Tworzenie biżuterii to bardzo kreatywny proces. Choć wymaga wiele skupienia, zaangażowania i cierpliwości, to urzeczywistnianie własnych pomysłów oraz możliwość dzielenia się nimi ze światem daje ostatecznie ogrom satysfakcji.

Wszystko zaczyna się od inspiracji, która zazwyczaj przychodzi w najmniej oczekiwanym momencie. To ona wyzwala twórczą energię, dzięki której w głowie rodzą się pomysły. Niewyczerpalnym źródłem inspiracji są dla nas otaczające nas kobiety, natura i wszechświat. Czasami już sam wygląd materiałów do wyrobu biżuterii potrafi zainspirować i stać się punktem wyjścia do rozwinięcia koncepcji. Z pomocą przychodzicie nam również Wy, podpowiadając często, co chciałybyście znaleźć lub zmienić w naszej kolekcji.

Pomysły przenoszone są zazwyczaj na papier, gdzie dojrzewają i nabierają kształtów, dopóki efekt nie będzie zadowalający. Tylko część z nich zmienia się później w trójwymiarowe formy. Na tym etapie decydujemy o wyborze materiałów, dopasowujemy kolory, wymiary i inne detale.

Kiedy już projekt uzyska ostateczną akceptację, tworzymy jego prototyp. Nie zawsze staje się on produktem końcowym. Czasem wymaga poprawek, dopracowania szczegółów. Nie wszystko da się przewidzieć na etapie projektowania produktu. W końcu jednak przychodzi ten moment, kiedy to co przed chwilą było tylko w wyobraźni, staje się rzeczywistością. Podziwianie własnego dzieła w stanie ukończonym cieszy niezmiernie.

Zanim gotowy produkt pojawi się w ofertcie sklepu, jest przez nas osobiście testowany pod kątem jakości i komfortu noszenia. Chcemy mieć pewność, że będzie on w 100% cieszył swoje nowe właścicielki. Dopiero wtedy biżuteria może trafić w Wasze ręce.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl