Proces twórczy

Tworzenie biżuterii to bardzo kreatywny proces. Choć wymaga wiele skupienia, zaangażowania i cierpliwości, to urzeczywistnianie własnych pomysłów oraz możliwość dzielenia się nimi ze światem daje ostatecznie ogrom satysfakcji.

Wszystko zaczyna się od inspiracji, która zazwyczaj przychodzi w najmniej oczekiwanym momencie. To ona wyzwala twórczą energię, dzięki której w głowie rodzą się pomysły. Niewyczerpalnym źródłem inspiracji są dla nas otaczające nas kobiety, natura i wszechświat. Czasami już sam wygląd materiałów do wyrobu biżuterii potrafi nas zainspirować i stać się punktem wyjścia do rozwinięcia jakiejś koncepcji. Z pomocą przychodzicie nam również Wy, podpowiadając często, co chciałybyście znaleźć lub zmienić w naszych kolekcjach.

Pomysły przenoszone są zazwyczaj na papier, gdzie dojrzewają i nabierają kształtów, dopóki efekt nie będzie zadowalający. Tylko część z nich zmienia się później w trójwymiarowe formy. Na tym etapie decydujemy o wyborze materiałów, dopasowujemy kolory, wymiary i inne detale.

Kiedy już projekt uzyska ostateczną akceptację, tworzymy jego prototyp. Nie zawsze staje się on jednak produktem końcowym. Czasem wymaga poprawek i dopracowania szczegółów. Nie wszystko jesteśmy w stanie przewidzieć na etapie projektowania produktu. W końcu jednak przychodzi ten moment, kiedy to co przed chwilą było tylko w wyobraźni, staje się rzeczywistością.

Zanim gotowy produkt pojawi się w ofercie naszego sklepu, jest przez nas osobiście testowany pod kątem jakości i komfortu noszenia. Chcemy mieć pewność, że będzie on w 100% cieszył swoje nowe właścicielki. Dopiero wtedy biżuteria może trafić w Wasze ręce.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl